"Авторитет батька створюється не заборонами і покаранням,
а прикладом і досягненнями!"
Вільгельм Буш
Тато мій милий, любий, хороший.
Дуже я хочу на тебе буть схожий.
Ніжний і добрий, мужній і сильний,
Розумний, веселий і самий надійний.
Ти гарний господар і батько чудовий,
Даруєш турботу та море любові
Спасибі за ласку, за руки умілі,
Живи нам на радість у щасті та мирі.
Відповідно указу Президента у перший місяць літа в Україні з`явилось нове свято - День Батька, яке щороку відзначається у третю неділю червня.
Великопавлівська сільська бібліотека також приєдналася до цієї події, та презентувала увазі читачів виставку малюнків : "Мій татусь" , на якій дітки із задоволенням малювали своїх татусів, знаючи, що цей подарунок батькові буде не просто несподіванкою, а й приємним сюрпризом
Це свято відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу. Наші батьки найближчі до нас люди. Тато і Мама - найперші слова, які промовляє дитина. Ми намагаємося їх порівнювати, дивлячись та вивчаючи. Вони для нас одночасно і найбільша любов, і найбільша загадка, і найбільше відкриття.
Споконвіку в сім'ї батько вважається господарем. Він піклується про родину, годує та захищає її. Він навчає нас жити по закону любові і правди, не дає нам спіткнутися на життєвих дорогах, будить совість, береже від ганьби. Роль батька в сім'ї неоціненна. Тому діти повинні шанувати свого батька. Його слово, його приклад мають мають бути святим обов'язком у кожній родині.
Тату, татусю, таточку... Скільки ніжності й теплоти в цих словах. А чи завжди ми знаходимо час, щоб сказати татусеві, як ми його любимо, як він нам потрібен, що він для нас означає?
Життя біжить дуже швидко. Не встигнеш оглянутися, як пробіжить дитинство, промайнуть роки юності та зрілості... А оглянувшись, зрозумієш, що так і не встиг сказати татусеві ті слова, які хотів або повинен був сказати. Тож давайте скажем нашим татусям найважливіші слова любові.
Немає коментарів:
Дописати коментар