Сміх-тайм у бібліотеці
В наш зовсім нелегкий час, з масою проблем різного характеру дуже важко бути оптимістом та шукати позитив у чомусь. Але вірити в краще потрібно, і не тільки вірити, але й вносити самому щось хороше та веселе в наше повсякденне життя.
Сьогодні 1 квітня, День сміху або День дурнів. Зазвичай жартувати і обманювати один одного саме цього дня виник досить давно. Тому сьогодні існує багато суперечок стосовно витоків цього свята. За одними джерелами, історія Дня сміху бере свій початок ще з міфу про викрадення Прозерпіни, дочки богині Деметри, володарем підземного царства Аїдом. Говорять, що дівчина кликала на допомогу, але ці звуки виявлялися оманливими.
Інше джерело говорить про те, що римляни щиро шанували божество сміху Risus, а відбувалося це після весняного рівнодення (23 березня). За іншою версією, День сміху виник як результат перенесення дати святкування європейського нового року, який раніше відзначали наприкінці березня.
Історія доводить, що звичай жартувати, обманювати та веселитися цього дня був, є та, мабуть, і буде і в інших країнах світу: Данії, Швеції, Норвегії, Франції, Австралії, США, Індії і звичайно в Україні.
Історія свята це, звичайно, важливе питання, та головне цього дня не забути пожартувати зі своїми друзями, створити справжню атмосферу свята для своїх знайомих, подарувати усім навколо гарний настрій, позитив і енергію.
Гумор - це не просто сміх, це - сміхотерапія! Дейл Карнегі, який вчив людей мистецтва спілкування та досягнення успіху, склав таку ціну усмішці: вона нічого не коштує, а дає багато. Вона збагачує тих, хто її отримує, і не збіднює тих, хто її дарує. Вона триває лише мить, але пам'ять про неї може лишатися назавжди.
В читальному залі Великопавлівської сільської бібліотеки оформлена книжкова виставка: "Нехай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!"
Немає коментарів:
Дописати коментар